Služby

Nabízím své služby v oblasti IT již od roku 2000. Své služby nabízím široké oblasti zákazníků. Mám řešení jak pro domácnosti, jednotlivce, tak pro malé společnosti, ale i pro velké společnosti a státní instituce.

Zaměřuji se na správu firemních sítí, správu počítačů a serverů, nákupem a prodejen IT techniky. Jako další oblast mých služeb nabízím tvorbu a design webových stránek, tvorbu on-line aplikací a systémů. 

Zákazníkům nabízím komplexní služby včetně poradenství v oblasti IT. Mým cílem je poskytnout zákazníkovi vysoce kvalitní služby v oblasti IT. Spokojenost zákazníka je na prvním místě.

Správa počítačů

Počítače je potřeba udržovat v kondici, tak aby se předešlo potížím. Počítač se může pokazit chybou hardwaru nebo může nastat softwarová chyba. Provádím správu počítačů za účelem optimalizace a správného fungování. Přenechte Vaše problémy s počítači na mě a věnujte se svým záležitostem.

více informací o službě

Správa sítí

Pro správné fungování domácí nebo podnikové sítě je primární uspořádání aktivních prvků, počítačů, serverů a zařízení. Správné nastavení sítě je nástroj pro efektivní využívání IT techniky. Provádím správu sítí za účelem optimalizace a správného fungování. 
více informací o službě

Webové stránky a design

Tvořím webové stránky a on-line systémy pro prezentaci Vaši firmy, rodiny, projektů atd. Stránky jsou zpracovávány individuálně podle potřeb klientů. Správné webové stránky jsou pro Vás investicí a mnohonásobně Vám vrátí náklady na ně.
více informací o službě